Nr katalogowy: 14

Władysław MALECKI (1836-1900)

Nr katalogowy: 14

Wieś Pietraszki pod Kielcami, 1869

ołówek, gwasz, papier; 20,2 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu po środku: Pietraszki / W. Malecki 1869 (ołówkiem).
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł