Nr katalogowy: 28

Franciszek WÓJCIK (1903-1984)

Nr katalogowy: 28

Wybrzeże, 1956

akwarela, papier; 17,5 x 27 cm;
sygn. i dat. l. d.: FWójcik 1956 r.
estymacja: 1 600 - 1 800 zł