Nr katalogowy: 37

Joseph SEDLACEK (1789-1845)

Nr katalogowy: 37

Odaliska

olej, deska; 58 x 36 cm;
sygn. p. d.: Jos. Sedlacek
estymacja: 30 000 - 35 000 zł