Nr katalogowy: 49

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 49

Pejzaż ze snopami, 1953?

olej, płótno; 55 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: WIKTOR KORECKI / 1953 (? - cyfra 5 zatarta).
estymacja: 15 000 - 17 000 zł