Nr katalogowy: 111

Zygmunt JÓZEFCZYK (1881-1966)

Nr katalogowy: 111

Zima, 1929

olej, sklejka; 57 x 98 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Z. Józefczyk / 29
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł