Nr katalogowy: 133

Malarz nieokreślony, XIX w. według Aelberta CUYPA (1620-1691)

Nr katalogowy: 133

Pasterze na tle krajobrazu Merwede [Pasterze pasący bydło]

olej, płótno (dublowane na wosk);
47 x 60 cm.
estymacja: 7 500 - 9 000 zł