Nr katalogowy: 418

Yehor LEMZYAKOFF (ur. 1989)

Nr katalogowy: 418

Carpe Diem, 2020

olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Carpe Diem / oil on Canvas / 50 x 60 cm 2020 / Yehor Lemzyakoff / [podpis artysty].
estymacja: 3 000 - 3 600 zł