Nr katalogowy: 17

Nr katalogowy: 17

Śpiący kot na schodach, ok. 1917

akwarela, papier, 25 x 36 cm;
sygn. p. d.: WW (ołówkiem)
estymacja: 4 200 - 4 800 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł