Nr katalogowy: 27

Antoni TRZESZCZKOWSKI (1902-1977)

Nr katalogowy: 27

Ułani

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, gwasz, papier; 35 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Trzeszczkowski
estymacja: 6 500 - 7 000 zł