Nr katalogowy: 30

Karol KOSSAK (1933-2004)

Nr katalogowy: 30

Głowa konia, 1941

akwarela, papier; 24,5 x 20,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: KKossak / 1941
estymacja: 2 800 - 3 400 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)