Nr katalogowy: 33

Kajetan KOSIŃSKI (1847-1935)

Nr katalogowy: 33

Wesele krakowskie

akwarela, tektura;
35 x 50 cm;
sygn. l. d.: K. Kosiński
estymacja: 3 500 - 4 000 zł