Nr katalogowy: 48

Efraim MANDELBAUM (1884-1943)

Nr katalogowy: 48

Dziewczyna przy kołowrotku, 1925

olej, tektura; 63,5 x 48,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: E. MANDELBAUM / 1925 (ołówkiem).
estymacja: 5 500 - 6 500 zł