Nr katalogowy: 825

Nr katalogowy: 825

Ikona - Matka Boska Oranta

tempera na desce, 24,7 x 16 cm; ramka drewniana, złocona.
Rosja, XIX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł