Nr katalogowy: 14

Wilhelm VON GEGERFELT (1844-1920)

Nr katalogowy: 14

Pejzaż górski, 1866

olej, płótno dublowane; 55,5 x 83,5 cm;
sygn.. i dat. p. d.: W. Gegerfelt 66.