Nr katalogowy: 108

Feliks SZYNALEWSKI (1825-1892)

Nr katalogowy: 108

Dziewica, 1881

litografia, papier; 24 x 17 cm (w świetle oprawy); rama drewniana 32 x 26 cm;
sygn. i dat. na płycie p. d.: FSzynalewski 81.