Nr katalogowy: 337

Mieczysław LURCZYŃSKI (1907-1992)

Nr katalogowy: 337

Drzewa

olej, płótno; 55 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LURCZYŃSKI.