Nr katalogowy: 19

Janusz Maria BRZESKI (1907-1957)

Nr katalogowy: 19

Zestaw dwóch rysunków, lata 30. XX w.

1. Złota pani - tusz, gwasz, papier; 13 x 16 cm;
2. Berecik - tusz, akwarela, papier; 18,5 x 17 cm.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł