Nr katalogowy: 27

Nr katalogowy: 27

Jabłonie w sadzie

olej, płótno; 47 x 59 cm;
sygn. l.d.: WW
estymacja: 22 000 - 30 000 zł
Cena sprzedaży 19 000 zł