Nr katalogowy: 33

Józef RAPACKI (1871-1929)

Nr katalogowy: 33

Chłopiec z koszem, 1916

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 44 x 30 cm;
sygn. p. d.: JÓZEF RAPACKI 1916 r.
estymacja: 4 300 - 5 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł