Nr katalogowy: 42

Tadeusz KOKIETEK (1920-1982)

Nr katalogowy: 42

Scena z towarzyszem pancernym, 1975

olej, płótno; 60,5 x 81 cm;
sygn. i dat. l. d.: Tadeusz Kokietek - 1975.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł