Nr katalogowy: 76

Józef JAROSZ (1890-1966)

Nr katalogowy: 76

Krajobraz jesienny - Zalesie Dolne, 1953

olej, płótno; 70 x 99 cm;
na odwrocie napis autorski: Józef Jarosz / R. 1953 / Zalesie D.
estymacja: 1 800 - 2 100 zł