Nr katalogowy: 7

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 7

Ej uchniem...

olej, sklejka, 32 x 45 cm;
sygn. p. d.: Ej uchniem ... / F.M. Wygrzywalski.
estymacja: 30 000 - 34 000 zł