Nr katalogowy: 28

Czesław Borys JANKOWSKI (1862-1941)

Nr katalogowy: 28

Zwiadowca, 1916

tusz, akwarela, gwasz, kredka, szary karton; 35 x 25,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Ce de JANKOWSKI / 1916.
estymacja: 4 300 - 4 800 zł