Nr katalogowy: 43

Julian BOŃCZA-TOMASZEWSKI (1834-1920)

Nr katalogowy: 43

Studia postaci i rąk, ok. 1880

olej, płótno; 36 x 42,5 cm;
sygn. p. g.: J.Bończa.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł