Nr katalogowy: 62

Andrzej ŁEPKOWSKI (1925-2015)

Nr katalogowy: 62

Kościół Piotra i Pawła w Krakowie, 1995

olej, tektura; 22,5 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Łepkowski 95.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł