Nr katalogowy: 113

Pablo PICASSO (1881 - 1973)

Nr katalogowy: 113

Erotyk - z cyklu:

347 Gravures - no 313 akwaforta, papier, 15 x 20 cm (odcisk płyty); sygn. p. d.: Picasso