Nr katalogowy: 116

Marc CHAGALL (1887 - 1985)

Nr katalogowy: 116

Paris Bouquet

litografia barwna, papier, 50,5 x 39,5 cm; sygn. p. d.: ołowkiem: Marc Chagall; opis. l. d.: śpreuve de collaboration V/V