Nr katalogowy: 118

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

Nr katalogowy: 118

Dąb Rogaliński

litografia, papier jasnoszary, 46,5 x 37,8 cm; sygn. p. d. pod obrazem: L. Wyczoł 1924, l. d. 6/L Tusz Kreda (ołowkiem)