Nr katalogowy: 127

Jan RUBCZAK (1884 - 1942)

Nr katalogowy: 127

Stare Rouen - Pasaż Petite-Salu w Rouen

akwaforta, papier, 23,5 x 17,5 cm (odcisk płyty); sygn. pod ryc. p. d.: Jan Rubczak (ołowkiem);