Nr katalogowy: 612

Nr katalogowy: 612

Zestaw 12 łyżeczek do kawy w etui

srebro pr. 800 złocone; Dusseldorf, Vereinigte Silberwarenfabrik (zał. 1899), 1 ćw. XX w.