Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875 - 1947)

303
Wyjazd na polowanie olej, płotno, 68 x 119 cm; sygn. p. d.: Zygmuntowicz
Cena wywoławcza. 40 000 zł

Adelsteen NORMANN (1848 - 1918)

304
Widok fiordu olej, płotno, 54 x 68 cm; sygn. l. d.: A. Normann
Cena wywoławcza. 12 000 zł

MEINDL (XX w.)

305
Pejzaż alpejski olej, płotno, 70 x 100 cm; sygn. l. d.: MEINDL / WIEN ;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Zygmunt SCHRETER (1886 - 1977)

306
Pejzaż olej, płotno, 54 x 74 cm; sygn. l. d.: Schreter
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Soter JAXA-MAŁACHOWSKI (1887 - 1952)

307
Pejzaż morski gwasz, papier, 35 x 50 cm; sygn. p. d .: S. Jaxa /1926
Cena wywoławcza. 12 000 zł

308
Ponte Vecchio we Florencji olej, płotno, 38 x 49,5 cm; sygn.p. d.: S Jaxa / 1914
Cena wywoławcza. 7 000 zł

309
Wzburzone morze gwasz, papier, 35 x 50 cm; sygn. p. d.: S. Jaxa
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Hippolyte Camille DELPY (1842-1910)

310
Urwisko olej, płotno dublowane, 66 x 121 cm; sygn. p. d.: H.C. Delpy J.
Cena wywoławcza. 93 000 zł

Aleksander LASZENKO (1883 - 1944)

311
Pejzaż z Bon Sauda olej, tektura 50 x 70 cm; sygn. l. d.: A. Laschenko / Bon Sauda 38
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Henryk BARANOWSKI (ur. 1932)

312
Kuter torpedowy olej, tektura, 49 x 69 cm; sygn. l. d.: H. Baranowski
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Eugeniusz DZIERZENCKI (1905 - 1990)

313
Łodzie olej, płotno, 59,5 x 80 cm; sygn. p. d.: E Dzierzencki / 1981.
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Carlo BRANCACCIO (1861-1920)

314
Skaliste wybrzeże olej, płotno, 67,5 x 145,5 cm; sygn. l. d.: C. Brancaccio - Paris;
Cena wywoławcza. 150 000 zł

Adam MALINOWSKI (1829 - 1892)

315
Scena rodzajowa - Para pod drzewem olej, płotno, 40 x 50cm; sygn. l. d.: A. Malinowski /1860
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Malarz nieokreślony, niemiecki, XIX w.

316
Pejzaż z zakolem Renu olej, płotno dublowane, 55 x 68 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Władysław BAKAŁOWICZ (1833 - 1903)

317
Henryk IV i Maria Medycejska olej, płotno, 70,5 x 100,5 cm; sygn. l. d.: LBakałowicz / Paris
Cena wywoławcza. 90 000 zł

Jan Franciszek MACHNIEWICZ (1859 - 1897)

318
Odpoczynek olej, płotno, 75 x 61; sygn. p. d.: F. Machniewicz / (1884) / Monachium
Cena wywoławcza. 25 000 zł

J. CZARNECKI (XX w. )

319
Hrabia Bernard Potocki olej, płotno, 73 x 60,5 cm; sygn. l. d.: J. CZARNECKI / 1914.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jan Chrzciciel LAMPI (1751-1830)-przypisywany

320
Para obrazów wg Petera Paula Rubensa Helena Fourment okryta futrem, Kobieta w okryciu orientalnym olej, płotno, 66 x 45 cm;
Cena wywoławcza. 120 000 zł

Malarz nieokreślony, Śląski?, XVIII w.

321
Portret księżnej olej, płotno dublowane, 81 x 62,5 cm
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Malarz nieokreślony, flamandzki, XVII w.

322
Martwa natura z ptactwem olej, płotno, 60 x 81 cm
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

323
Chrystus Ukrzyżowany olej, płotno naklejone na deskę, 80 x 60 cm
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Konstanty LASZCZKA (1865 - 1956)

401
Plakieta z portretem St. Wyspiańskiego Gips; 63 x 63 cm (z drewnianą ramą 86 x 78 cm). Sygn.: K. Laszczka 1923 r.
Cena wywoławcza. 14 000 zł

402
Głowa kobieca Biały marmur; ws. 30 cm. Niemcy?, Austria?, 4. ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Albert-Ernest CARIERR BELLEUSE (1824 - 1887)

403
Satyr z bachantką Terakota; wys. 55 cm. Sygn. na kolistej podstawie: A.Carrier Belleuse
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Ksawery DUNIKOWSKI (1875-1964)

404
Głowa Chopina Gips; wys. 36 cm.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

405
Stajenny z wspiętym koniem Brąz patynowany; wys. 60 cm.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

H. RECK (XIX w.)

406
Kowal Brąz patynowany; wys. 43 cm, baza prostokątna z ciemno-szarego marmuru. Sygn. na podstawie: H. RECK
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Bolesław BIEGAS (1877 - 1954)

407
Odpoczynek Brąz; wys. 48 cm. Sygn.: B. Biegas
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Edward WITTIG (1879 - 1941)

408
Popiersie marszałka Józefa Piłsudskiego brąz; wys. 56 cm. ok. 1930; sygnowany: E. WITTIG
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Adriano CECIONI (1836 - 1886)

409
Dziewczynka z kogutem Brąz patynowany; wys. 42 cm. Sygn. na podstawie: Adriano Cecioni Firenze
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Bruno ZACH (1891 - 1935)

410
Tańczący satyr Brąz patynowany, cylindryczna podstawa z wielobarwnego marmuru; wys. 42 cm.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Mathurin MOREAU (1822 - 1912)

411
Kobieta z winogronami Brąz; wys. 41 cm, szer. bazy 30 cm. Sygn. na podstawie: Moreau. Mathu. scpt.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Ferdinand BARBEDIENNE (1824 - 1892)

412
Śpiąca Ariadna Brąz patynowany; wys. 39 cm, szer. 52 cm. Sygn. na podstawie: F. BARBEDIENNE FONDEUR
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Etienne-Henri DUMAIGE (1830 - 1888)

413
Terpsychora Brąz patynowany; wys. 63 cm. Sygn. na podstawie: H.DUMAIGE
Cena wywoławcza. 24 000 zł

414
Para dekoracyjnych masek Drewno lipowe polichromowane i złocone; wys. obu 42 cm. Śląsk (?), Niemcy (?) 2. poł. XIX - pocz XX w.
Cena wywoławcza. 15 000 zł

415
Krucyfiks Drewno lipowe polichromowane, wys. 50 cm. Brak krzyża. Polska ok. 1700
Cena wywoławcza. 2 800 zł

416
Krucyfiks kość słoniowa, krzyż z drewna malowanego na czarno; wys. 48 cm (figurka 23 cm). Europa, 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

417
Chrystus Zmartwychwstały Drewno lipowe polichromowane, wys. 93 cm. Śląsk (?), ok. 1500
Cena wywoławcza. 70 000 zł

501
Dzban ozdobny szkło kobaltowe, srebrzenie galwaniczne; wys. 22,5 cm; Niemcy?, ok. 1925
Cena wywoławcza. 1 000 zł

502
Karafka z korkiem i 6 kieliszkami do likieru; Czechy (szkło); Gottlieb Kurz, Schwäbisch Gmünd (srebrzenie), lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

503
Wazon Niemcy, Carl Spahr (projektant pracujący dla WMF), lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

504
Karafka z korkiem i 6 kieliszkami do likieru; Francja, Daum Freres, po 1930
Cena wywoławcza. 2 800 zł

505
Popielniczka ze wzorem "Paquerettes" szkło bezbarwne, prasowane w formie, oksydowane na niebiesko; Francja, Lalique, po 1941
Cena wywoławcza. 1 500 zł

506
Zestaw toaletowy Czechy, Moser (Karlovy Vary), XX w. (lata 30. XX w.?)
Cena wywoławcza. 1 300 zł

507
Wazon szkło bezbarwne brokatowane szkłem czerwonym, z wyciśniętym powierzchniowo wzorem w formie, opalizowane; Czechy, Josef Rindskopf (?), XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

508
Wazon typu "Hyacinth Vase" szkło bezbarwne brokatowane szkłem czerwonym, z wyciśniętym powierzchniowo wzorem w formie, opalizowane; Czechy, Josef Rindskopf (?), XX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

509
Wazon Niemcy, Geisslingen, Württembergische Metallfabrik, XX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

510
Szklanka szkło bezbarwne, lazura miedziowa, rytowana; 14 x 8,2 cm. Polska, XIX/XX
Cena wywoławcza. 2 000 zł