Nr katalogowy: 3

Tadeusz RYBKOWSKI (1848-1926)

Nr katalogowy: 3

Powrót z polowania, 1895

olej, płótno; 86 x 132 cm;
sygn. i dat. p. d.: Tadeusz Rybkowski / 1895.
estymacja: 170 000 - 190 000 zł
Cena oferowana 150 000 zł