Nr katalogowy: 25

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 25

Lady Godiva - studium nieokreślonej rzeźby, 1930

olej, tektura; 51 x 41 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak / 1930
estymacja: 14 000 - 16 000 zł
Cena sprzedaży 22 000 zł