Nr katalogowy: 41

Józef CHLEBUS (1893-1945)

Nr katalogowy: 41

Pejzaż z brzozą

olej, sklejka; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: J. Chlebus
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 500 zł