Nr katalogowy: 27

Marian WAWRZENIECKI (1863-1943)

Nr katalogowy: 27

Akt z uniesionymi rękami, 1924

ołówek, gwasz, papier; 36 x 16,5 cm;
sygn. i opisany p. d.: 10/VII / 1924 rp / M. [krzyż łamany] W.
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 400 zł