Nr katalogowy: 37

Mikołaj Pietrowicz BIELSKI-BOGDANOW (1868-1945)

Nr katalogowy: 37

Dzieci na łące

olej, deska; 24 x 21 cm;
sygn. l. d.: M. Bogdanoff. Belsky.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 9 000 zł