Mikołaj Pietrowicz BIELSKI-BOGDANOW (1868-1945)
Nr katalogowy: 37
Dzieci na łące
olej, deska; 24 x 21 cm;
sygn. l. d.: M. Bogdanoff. Belsky.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł