Nr katalogowy: 40

Lucjan ORZECH (UR. 1946)

Nr katalogowy: 40

Muzykanci

olej, płótno; 60 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: Lucjan ORZECH
estymacja: 2 000 - 2 400 zł