Nr katalogowy: 47

Tadeusz KLIMEK, XX w.

Nr katalogowy: 47

Martwa natura z kaktusami, 1942

olej, płótno; 60,5 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: Tad. Klimek / Kw. 1942.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł