Nr katalogowy: 204

Tadeusz CIEŚLEWSKI - ojciec (1870 - 1956)

Nr katalogowy: 204

Warszwa - Plac Zamkowy

akwarela, papier, 13,5 x 18 cm; sygn. p. d.: T.Cieślewski