Nr katalogowy: 214

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

Nr katalogowy: 214

Anemony I

olej, płótno, 65,5 x 50 cm; sygn. l. d.: WW Na odwrocie, na krośnie malarskim napis: W. Weiss / Anemony I