Nr katalogowy: 232

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875 - 1944)

Nr katalogowy: 232

Ostatnie blaski

olej, sklejka, 47 x 62 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Ostatnie blaski / F.M. Wygrzywalski