Nr katalogowy: 287

Malarz nieokreślony, XVII w.

Nr katalogowy: 287

Chrystus ukrzyżowany z przedstawieniem

Matki Boskiej, św. Jana i klęczącym donatorem; olej, deska, 108 x 50 cm; (forma nieregularna)