Nr katalogowy: 401

Wacław SZCZEBLEWSKI (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 401

Gwiżdżący chłopiec

brąz patynowany sproszkowaną miedzią, wys. 41 cm.; sygn. na podstawie: V. Szczeblewski 1889