Nr katalogowy: 110

Franz HOFFMANN (XX w.)

Nr katalogowy: 110

Stacje Drogi Krzyżowej (10 plansz)

drzeworyt, papier, 17,5 x 13 cm (odcisk klocka); sygn. p. d.: Franz Hoffmann; l. d.: numery stacji (ołówkiem); ok. 1920