Nr katalogowy: 206

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897 - 1988)

Nr katalogowy: 206

Pejzaż z sosnami

olej, płótno, 25 x 31 cm; sygn. l. d.: H Rudzka 1930