Nr katalogowy: 220

Zygmunt WALISZEWSKI (1897 - 1936)

Nr katalogowy: 220

Jan III Sobieski na koniu

olej, płótno, 73,5 x 59,5 cm na odwrocie kompozycja "Rycerz na koniu"