Nr katalogowy: 226

Wacław SZYMANOWSKI (1859 - 1930)

Nr katalogowy: 226

Portret mężczyzny

olej, płótno, 68 x 49,5 cm; dedykacja p. d.: Pani Michalskiej / 1881 r Wacław Szymanowski / 1918 r.