Nr katalogowy: 230

Maria PIGELET (XX w.)

Nr katalogowy: 230

Miejski zaułek

olej, płótno naklejone na tekturę, 23 x 31 cm; sygn. p.d.: A Robert Affectueusement / M. Pigelet;