Nr katalogowy: 232

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

Nr katalogowy: 232

Kobieta siedząca na drabinie malarskiej

1922; olej, tektura, 100 x 71 cm; sygn.: l. d.:.J. Malczewski 1922. (wzdłuż krawędzi)