Nr katalogowy: 234

Stanisław CHLEBOWSKI (1890 - 1969)

Nr katalogowy: 234

Kwiaty w wazonie

akwarela, gwasz, olej, papier jasnobrązowy naklejony na tekturę, 81 x 61 cm; sygn. l. d.: St. Chlebowski / 1936